Energiapartner-logo

Akud

Akud kodule

Kasuta enda salvestatud energiat mitmel viisil:

  • Kodusele päikesejaamale aku lisamine vähendab võrgust sõltuvust ja võimaldab akusse salvestatud päikeseenergiat kasutada siis, kui päike ei paista. Kodune salvestussüsteem võimaldab ka madala võrgutariifi ja odava elektrienergia perioodil akud täis laadida, mida siis näiteks hommikustel kallitel tiputundidel kasutada.
  • Akuga päikesejaam võimaldab muuta kodu ka võrgukatkestuse kindlaks. Süsteem tuvastab automaatselt katkestuse, teeb võrgust lahti ühendamise ja kodused tarbijaid hakkavad saama läbi hübriidinverteri energiat akust ja päikesest.

Akud ärile

Akusalvestussüsteemid sobivad hästi energia salvestamiseks odava võrgutariifi ja elektrienergia hinnaperioodil, et kasutada seda energiat kallimal ajal, kas omatarbeks või võrku müügiks.

Akudesse on võimalik salvestada toodetud taastuvenergia selle hilisemaks kohapealseks kasutamiseks. Akudesse salvestatud energiat saab kasutada tarbimistippude silumiseks ja seeläbi peakaitsme ning võrgukulude vähendamiseks.

Akusalvestussüsteemi abil on võimalik tekitada energiavarustus ka võrgukatkestuse ajaks või täielikult autonoomne süsteem.

Täpsema lahenduse saamiseks kirjuta mikk@energiapartner.ee

Võta ühendust

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista +372 5569 8153 või kirjuta

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista 5569 8153 või kirjuta