Energiapartner-logo

Elektriautode laadijad

Elektriauto laadimine ei pea olema tülikas – lae seda nagu mobiiltelefonigi! Meie aitame sind laadija valimisel, ostul ning paigaldamisel. Olgu selleks kodulaadija, avalik laadija, ärile suunatud laadija või kiirlaadija.

Kodulaadijad

Keskmine auto seisab 90% oma kasutusajast. Meie poolt pakutavate kodulaadijatega saad sa seda aega enda kasuks pöörata. Energiapartner OÜ aitab sind kodulaadija valimisel, ostul ning paigaldamisel. Kõik meie kodulaadijad on tulevikukindlad ja vastavad näiteks ka kahepoolse laadimise nõuetele (ISO15118 jm).

Etapid kodulaadija paigaldamiseks:
1. Hinnapäring
2. Konsultatsioon
3. Hinnapakkumine
4. Leping.
5. Projekteerimine ja paigaldus
6. Muretu laadimine.

Leiame just sinu autole ja harjumustele sobiva laadimisjaama. Olgu selleks vajadus üleliigset päikeseenergiat salvestada otse autosse või hoopis elektriauto poolt laadida hoonet või võrku.

Kõik meie laadimispunktid on nutikad ja varustatud erinevate lisadega, nagu näiteks tark koormuste balanseerimine, mitmekülgne online võimekus (4G, Wifi, Ethernet), turvalisus (lekkevoolu tuvastus jm).

Kodulaadijaid pakume nii seina-kui ka maapinna lahendustele ning vajadusel ka tänavamööbli külge (tänavapostid, liitumiskapid).

Küsi laadijate kohta täpsemalt helari@energiapartner.ee või +372 5199 2268

Avalikud ja poolavalikud laadijad

Avalikud laadijad on mõeldud avalikesse kohtadesse nagu nt kaubanduskeskused ning üldkasutatavad parkimiskohad. Avalike laadijate puhul on eelkõige tähtis nende töökindlus ning lihtne kasutajakogemus.

Pool avalikud laadijate lahendused on eelkõige mõeldud kohtadesse, kus on kindlad kasutajad. Nendeks on nt korteriühistud ja äripinnad.

Kõik meie laadijad töötavad OCPP protokolli peal, tagamaks klientidele laia paindlikuse ning turvalisuse. Backoffice’ina teeme koostööd oma ala ekspertidega, kelle tarkvara koos turu parimate laadijatega tagavad algusest lõpuni 100% hallatava süsteemi. Meie poolt rajatud avalik laadija või võrgustik võimaldab sul:

  • Makseid (RFID, Äpis, kaardiga, krediitkaardiga)
  • Murevaba arveldamist
  • Roamingteenust Euroopa suurimate teenusepakkujatega
  • Laadimisvõrgustiku haldamist (hinnastamised, diagnostika, hooldused)
  • Laadimisvõrgustiku konstantset analüüsimist
  • Tarka laadimist koos V2G võimalustega
  • Dünaamilist koormuste haldamist

Kiirlaadijad

Kiirlaadijate laadimisvõimsused jäävad 50-350kW vahele (alalisvool) ning nende peamisteks paigalduskohtadeks on enamasti magistralide juures. Paralleele võib tõmmata klassikalise bensiinijaamaga, kus märksõnad on kättesaadavus ja kiirus.

Kuna kiirlaadijate võimsused on märksa suuremad AC-laadijate omadest, on vaba võimsuse olemasolu kriitilise tähtusega. Võimsuste kompenseerimiseks pakume taastuvenergialahendusi (PV-jaamad) ning salvestustehnoloogiaid.

Erilahendusi kiirlaadijate võimaluste kohta küsi täpsemalt helari@energiapartner.ee või +372 5199 2268

Projekteerimine / tasuvusanalüüs

Ühe korraliku laadimisjaamaga käib kaasas ka projekteerimise faas. Tavalise kodulaadija puhul reeglina piisab ehitusteatisest ja tehnosüsteemide muudatusest, kuid suuremate projektide puhul aitame ka ehitusloa ja kooskõlastustega.

Küsi projekteerimislahendusi täpsemalt priidik@energiapartner.ee või +372 503 5818

Võta ühendust

Võta ühendust meie eksperdiga

Helari Täll

Helari Täll

Helista +372 5199 2268 või kirjuta

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista 5569 8153 või kirjuta