Energiapartner-logo

Päikeseenergia

Päikesepaneelid on lihtsaim ja töökindlaim võimalus eriti linnakeskkonnas ise hoonepõhiselt taastuvenergiat toota. Päikeseenergia on kogu planeedi jaoks kõige olulisem energiaallikas. Sellele saab kindel olla, sest päike tõuseb iga päev.

Pakume era- ja äriklientidele päikeseelektri lahendusi nii võrguühendusega kui võrguühenduseta olukordadeks. Oleme abiks tootlikkuse määramisel, tasuvuse hindamisel, projekteerimisel, seadmete ostmisel, süsteemi rajamisel ja hooldusel.

Soovime pakkuda igale kliendile kõige sobilikumat energiatootmise lahendust ja teha seda väga läbipaistavalt. Selleks kasutame päikeseelektri simulatsiooni tarkvarasid, millega saab teha kõiki detaile avavaid päikeseelektri toodangu- ja tasuvusanalüüse.

Energiapartner-yldskeem-160615-v5

Päikesepaneelide eelised

  • Päikesepaneelide kasutuselevõtmine vähendab jooksvaid elektriarveid ja annab pikaajalise kindluse kõikuva elektrienergia hinna vastu.
  • Päikesepaneelid on kõige hooldusvabam taastuvenergialahendus, mille kasulik eluiga on 25-30 aastat. 80-85% tootlikkusest on säilinud ka 25 aasta pärast.
  • Päikesepaneelid hoonel võimaldavad ühe kõige kulutõhusama meetmena jõuda liginullenergia ehk A-energiaklassi või lausa plussenergia hooneks.
  • Päikesepaneelide kasutamine on väga kindla tootlusega investeerimisvaldkond ning see näitab ka kinnisvaraomaniku keskkonnateadlikkust. Päikesepaneelidega hooneid müüakse kiiremini ja kallima hinnaga kui analoogseid tavahooneid.
  • Päikesepaneelide kasutuselevõtu tasuvusaeg on üldjuhul 10-12 aasta ringis. Mida rohkem ühtib päikesepaneelide toodang tarbimisega hoones, seda kiirem on tasuvusaeg.
  • Planeerides koos uue hoone rajamisega kohe ka päikesepaneelide paigaldamise, on pikaajalise elamuasemelaenu korral võit päikesepaneelide kasutuselevõtmisest suurem kui kulu laenumaksele.
Saada päring siit
Võta ühendust

Võta ühendust meie eksperdiga

Priidik Kant

Priidik Kant

Helista +372 503 5818 või kirjuta

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista 5569 8153 või kirjuta