Energiapartner-logo

Ärikliendi lahendused

Pakume kõige läbimõeldumaid lahendusi ja oleme paindlikud, mõistmaks oma klientide vajadusi ning võimalusi. Meil on nii suur pilt oma valdkonnast kui ka arusaamine detailidest, sest oleme protessis sees juba alates toodangu- ja tasuvuseanalüüsi simulatsioonidest ning projekteerimisest kuni seadmete maaletoomise ja lahenduse paigalduseni. Enamjaolt teostamegi nn “võtmed kätte” lahendusi.

Kuna iga ärikliendi jaoks on väga oluline päikesepaneelide kasutuselevõtuga seotud finantspool, siis teeme esmalt detailse toodangu- ja tasuvusanalüüsi.

Kasutame selleks professionaalset sõltumatut 3D-simulatsioonitarkvara, mis arvestab tunnipõhiseid tarbimisandmeid, asukohapõhiseid 25 aasta kliimaandmeid, varjutusi, süsteemi jaoks valitud päikesepaneelide ja inverterite tehnilisi näitajaid, erinevaid süsteemi kadusid ning paljusid olulisi finantsanalüüsi komponente.

Kasutame väga kvaliteetseid ja kõrge efektiivusega seadmeid (päikesepaneelid ja inverterid). Pikaajalise püsivuse tagamiseks kasutame vaid spetsiaalseid päikesepaneelide tootjate kinnitusi, nende arvutusprogramme, koormusarvutusi ja vajadusel lisanõu, et tagada päikesepaneelide püsivus tormituultes ning paksu lumekatte korral.

Omalt poolt saame abiks olla järgnevas:

  • päikeseelektrialane nõustamine
  • toodangu- ja tasuvusanalüüs
  • päikeselektrijaamade projekteerimine ja lubade hankimine
  • päikeseelektrijaama elektrivõrguga liitumiseks vajalik asjaajamine
  • päikesepaneelide, inverterite, monitoorimisseadmete ja muude päikeseelektrijaama komponentide müük ja paigaldus
  • hooldus ja kontroll

Tänasel kujul kehtiv 12-aastane taastuvenergia toetuse jagamine soovitakse lõpetada elektrijaamadel, mis rajatakse ja ühendatakse elektrivõrku alates 2018. aastast. Toetuse saamiseks küsi nõu, tasuvusanalüüsi ja pakkumist juba täna!

Küsi infot ka taastuvenergia rajamistoetuste kohta (PRIA, LEADER jt).

Kui soovid kinnisvaraarendajana arendada liginulleenegia- ehk A-energiaklassi hoonet, siis küsi energiamärgise arvutust koos päikesepaneelide toodangu- ja tasuvusanalüüsiga.

Võta ühendust

Võta ühendust meie eksperdiga

Priidik Kant

Priidik Kant

Helista +372 503 5818 või kirjuta

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista 5569 8153 või kirjuta