Energiapartner-logo

Erakliendi lahendused

Päikeseenergia kasutuselevõtuga saab koheselt vähendada oma jooksvaid elektrikulusid. Päikesepaneelide pikaealisus võimaldab elektrikulud fikseerida väga pikaks ajaks. Väheneb sõltumatus energiahinna kõikumisest ja ise päikeseelektrit tootes väheneb ka keskkonnamõju.

Igapäevaselt energiamärgiseid arvutades näeme, et energiatõhususe nõuete kohaselt on liginulleenergiahooneni ehk A-energiklassi jõudmiseks vaja kasutusele võtta päikeseenergia. Päikesepaneelid on üks kulutõhusamaid lahendusi, millega saab heade energiatõhususe näitajatega hoonest väga väikeste energiakuludega hoone.

Meie pakume nõu alates toodangu- ja tasuvusanalüüsidest ning projekteerimisest kuni päikeseelektrisüsteemi müügi ja paigalduseni, enamasti just “võtmed kätte” lahendusi koos kogu asjaajamisega võrguettevõtte ja omavalitsusega.

Kuidas päikesepaneeli kasutuselevõtmine käib?

Energiapartner-protsess-160610-v4

Saad tasuta konsultatsiooni
Esmase pöördumise ja tagasisidega selgitame täpse vajaduse. Lähteandmete põhjal teeme toodangu- ja tasuvusanalüüsi, et leida optimaalne lahendus. Seejärel koostame hinnapakkumise.

Sõlmime lepingu
Sobiva lahenduse leidmisel sõlmime lepingu, et koostada projekt, hankida vajalikud load, rajada elektrijaam, teostada mõõdistused ja dokumentatsioon võrguettevõttele elektritootmiseks alustamiseks. Lisaks tootjapoolsetele garantiidele pakume alati juurde ka kaks aastat koguriskikindlustust meie tööst lähtuvate ettenägematute sündmuste kaitseks.

Aitame lubade hankimisel
Päikesepaneelide kasutuselevõtmiseks aitame koostada võrguettevõtte jaoks vajaliku liitumistaotluse ja teostada omavalitsuse jaoks vajaliku projekteerimise.

Rajamine 1-3 päeva
Enamik päikesepaneelide süsteemide rajamisi võtab aega 1-3 päeva. Lisaks selle aitame korraldada mõõdistused ja load võrguettevõttele ning teostusjoonised omavalitsusele.

Elektrijaama töössepanek
Pärast võrguettevõttega liitumislepingu sõlmimist võib inverteri töösse panna ja tasuta taastuvenergiat tootma hakata. Tarbimisest suurema toodangu korral võrku müüdava elektrienergia jaoks tuleb elektrimüüjaga sõlmida müügileping (soovitavalt börsipõhise hinnaga). Toodetud ja võrku antud taastuvenergia eest toetuse saamiseks tuleb esitada taastuvenergia taotlus Eleringile.

Hooldus ja kontroll
Pakume oma abi ka kasutusperioodi ajal. Päikesepaneelid vajavad küll minimaalselt hoolt (soovitavalt üks kord aastas pesemist ja talvisel ajal soovi korral toodangu suurendamiseks lume lükkamist), aga aitame vajadusel süsteemi aeg-ajalt üle kontrollida ja seda hooldada.

Võta ühendust

Võta ühendust meie eksperdiga

Priidik Kant

Priidik Kant

Helista +372 503 5818 või kirjuta

Võta ühendust meie eksperdiga

Mikk Saar

Mikk Saar

Helista 5569 8153 või kirjuta