Ärikliendile

Elektriautode laadimisjaamad

Meie laadimisjaamade kasutamine on iga elektriauto omaniku jaoks lihtne ja mugav. Laadijad on varustatud nutika tehnoloogiaga, töökindlad ja turvalised. Kaasaegse tarkvara abil on elektriautode laadimisjaamad ja -võrgustik sinu jaoks kergesti hallatav ja ühtlasi on võimalik see tasutoovalt enda kasuks tööle panna. Kui soovid luua nutika, paindliku ja oma vajadusi arvestava laadimisvõrgustiku, on Energiapartner sinu õige valik.

Elektriautode laadimisjaamad

Elektriautode laadimisjaamad

Meie avalikku elektriautode laadimisvõrgustikku iseloomustavad töökindlus ja kasutusmugavus!

Kõigile kasutamiseks mõeldud elektriautode laadimisjaamad püstitame näiteks kaubanduskeskuste juurde või avalikesse parklatesse. Samuti on võimalik rajada piiratud kasutajaskonnaga laadimispunktid, mis on mõeldud ainult kindla ettevõtte töötajatele, kortermajaelanikele või teistele valitud kasutajatele.

Elektriautode kiirlaadijad

Meie laadijad on võimsad ja kättesaadavad!

Kiirlaadijad asuvad tanklates, maanteedel, kaubanduskeskuste ja parklateläheduses. Meie kiirlaadijate laadimisvõimsused jäävad 50–350kW vahele (alalisvool). Kiirlaadijate puhul on vaba võimsuse olemasolu kriitilise tähtsusega. Võimsuste kompenseerimiseks pakume taastuvenergialahendusi (PV-jaamad) ja salvestustehnoloogiaid.

Projekteerimine

Energiapartner toetab sind ka elektriautode laadimisjaama projekteerimisel, sealhulgas ehitusloa ja kooskõlastuste saamisel. Anname endast parima, et projekteerida elektriautode laadimisvõrgustik, mis arvestab sinu äri vajadustega.

Lisaks seisame hea selle eest, et sinu elektriautode laadimisjaama projekt oleks mõistliku tasuvusajaga ja sellest võidaksid nii sina kui ka elektriautode omanikud, kes sinu laadimisjaama kasutavad.

Laadimisjaamade funktsioonid

  • Mugavad maksed äpis, kaardiga või krediitkaardiga (sh kontaktivaba)
  • Roaming-teenus üle kogu Euroopa
  • Laadimisvõrgustiku haldus (hinnakujundus, diagnostika, hooldused) ja analüüs
  • Tark laadimine koos V2X võimalustega
  • Dünaamiline laadimiskoormuste juhtimine (DLM)
  • Reklaamide lisamise võimalus (ekraanid, logod, bännerid)
Vaata juurde laadijatest siit

LHV investeerimislaen

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Taotle ettevõttele laenu
Taotle LHV investeerimislaenu
Saada päring Võta meiega ühendust