Erakliendile

Energiasalvestussüsteemid

Kodusele päikesejaamale aku lisamine võimaldab salvestatud päikeseenergiat kasutada siis, kui päike ei paista. Kodune energiasalvestussüsteem vähendab sinu sõltuvust suurest elektrivõrgust ja tagab energiaga varustatuse ka elektrikatkestuse korral. Pakume tulevikutehnoloogial põhinevaid energiasalvestuslahendusi, mis arvestavad sinu vajadustega ja muudavad sinu energiatarbimise targemaks.

Energiasalvestussüsteemid
+kWh

Paigaldatud mahtuvus

+tk

Objektide arv

+a

Kogemust

Sääst ja kindlustunne

Kodune salvestussüsteem võimaldab toodetud päikeseenergia soodsal hinnaperioodil salvestada, et seda kallimal hinnaperioodil kasutada.

Akuga päikesejaam võimaldab muuta kodu võrgukatkestuse kindlaks! Energiasalvestussüsteem tuvastab elektrikatkestuse, ühendab süsteemi võrgust lahti ja energiavarustus jätkub läbi hübriidinverteri akust või otse päikesest.

Aitame muuta ka vana päikesejaama võrgukatkestuse kindlaks, selleks võta ühendust meie spetsialistidega.

Akud kodule

Kasuta enda salvestatud energiat mitmel viisil:

Kodusele päikesejaamale aku lisamine vähendab võrgust sõltuvust ja võimaldab akusse salvestatud päikeseenergiat kasutada siis, kui päike ei paista. Kodune salvestussüsteem võimaldab ka madala võrgutariifi ja odava elektrienergia perioodil akud täis laadida, mida siis näiteks hommikustel kallitel tiputundidel kasutada.

Akuga päikesejaam võimaldab muuta kodu ka võrgukatkestuse kindlaks. Süsteem tuvastab automaatselt katkestuse, teeb võrgust lahti ühendamise ja kodused tarbijaid hakkavad saama läbi hübriidinverteri energiat akust ja päikesest.

Saada päring Võta meiega ühendust
Consent Management Platform by Real Cookie Banner