Erakliendile

Päikesepaneelid

Päikesepaneelide kasutuselevõtt muudab elektriarved kohe väiksemaks. Et osa elektrit toodetakse päikesevalgusest, väheneb ostetava elektri maht. Tänu sellele väheneb ka võrgutasu ning tarbimata jäänud elektri saad võrku tagasi müüa. Oleme sulle abiks päikesejaama tasuvuse arvutamisel, kavandamisel, projekteerimisel, rajamisel ja hooldusel. Samuti pakume energiasalvestussüsteeme, mis parandavad päikesejaamatasuvust.

Päikesepaneelid

Säästa elektrikuludelt

Päikesejaam säästab su raha energiakuludelt esimesest päevast peale. Päikesepatareid muudavad elektriarve kuni 100% väiksemaks.

Päikesepaneelid on lihtne ja töökindel viis ise elektrit toota ja ülejäänud elekter võrku müüa!

%

Väiksemad elektriarved

Tasuv ja töökindel

Päikesepaneelide kasutuselevõtu tasuvusaeg on üldjuhul ca 7 aastat. Tasuvus saavutatakse tänu ostmata jäänud elektrienergiale (sh võrguteenuse tasud, elektriaktsiis ja taastuvenergia tasu) ning võrku müüdud elektrienergiale. Päikesepaneelid on kõige hooldusvabam taastuvenergialahendus, mille kasulik eluiga on 25–30 aastat.

Taastuvenergia on tulevikuenergia

Tooda ise keskkonnasõbralikku energiat ja jaga oma päikeseenergiat ka teistega, seda võrku müües. Nii aitad kaasa enda ja oma laste elukeskkonna säilitamisele ja teed maailmale head.

Vaata juurde tasuvuse kohta siit

Energiapartnerist lähemalt

Täisteenuslahendus

Saad päikeseenergialahenduse loomise südamerahuga täielikult meie kätte usaldada. Planeerime läbimõeldud ja hea tasuvusajaga lahenduse, projekteerime asjatundlikult, paigaldame päikesepaneelid ja tagame ka vajalikud hooldused. Samuti oleme nõu ja jõuga abiks toetuste taotlemiselja kooskõlastuste saamisel.

Päikeseenergia asjatundjad

Energiapartneri tuumikusse kuuluvad laialdaste kogemustega päikeseenergia asjatundjad. Pakume päikeselahendusi alates 2012. aastast ja oleme sellega üks esimesi taastuvenergia teerajajaid. Pakume päikesepaneelide juurde ka energiasalvestuslahendusi ja autolaadijaid, mis suurendavad päikeseenergiasüsteemi tasuvust.

LHV investeerimislaen

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Taotle ettevõttele laenu
Taotle LHV investeerimislaenu

Tehtud tööd

500kW kogu liitumisvõimsusega PV-jaam Ida-Eestis

500kW kogu liitumisvõimsusega PV-jaam Ida-Eestis
Eramajade lahendus Tallinnas

Eramajade lahendus Tallinnas
Erilahendustega autonoomne päikeseelektrijaam eramajale

Erilahendustega autonoomne päikeseelektrijaam eramajale
Saada päring Võta meiega ühendust
Consent Management Platform by Real Cookie Banner