Erakliendile

Päikesepaneelid

Päikesepaneelide kasutuselevõtt muudab elektriarved kohe väiksemaks. Et osa elektrit toodetakse päikesevalgusest, väheneb ostetava elektri maht. Tänu sellele väheneb ka võrgutasu ning tarbimata jäänud elektri saad võrku tagasi müüa. Oleme sulle abiks päikesejaama tasuvuse arvutamisel, kavandamisel, projekteerimisel, rajamisel ja hooldusel. Samuti pakume energiasalvestussüsteeme, mis parandavad päikesejaamatasuvust.

Päikesepaneelid

Säästa elektrikuludelt

Päikesejaam säästab su raha energiakuludelt esimesest päevast peale. Päikesepatareid muudavad elektriarve kuni 100% väiksemaks.

Päikesepaneelid on lihtne ja töökindel viis ise elektrit toota ja ülejäänud elekter võrku müüa!

Hoia looduskeskkonda

Taastuvenergia on tulevikuenergia!

Tooda ise keskkonnasõbralikku energiat ja jaga oma päikeseenergiat ka teistega, seda võrku müües. Nii aitad kaasa enda ja oma laste elukeskkonna säilitamisele ja teed maailmale head.

Tasuv ja töökindel

Päikesepaneelide kasutuselevõtu tasuvusaeg on üldjuhul 10–12 aastat. Tasuvus saavutatakse tänu ostmata jäänud elektrienergiale (sh võrguteenuse tasud, elektriaktsiis ja taastuvenergia tasu) ning võrku müüdud elektrienergiale. Päikesepaneelid on kõige hooldusvabam taastuvenergialahendus, mille kasulik eluiga on 25–30 aastat.

Vaata juurde tasuvuse kohta siit

Energiapartnerist

Täisteenuslahendus

Saad päikeseenergialahenduse loomise südamerahuga täielikult meie kätte usaldada. Planeerime läbimõeldud ja hea tasuvusajaga lahenduse, projekteerime asjatundlikult, paigaldame päikesepaneelid ja tagame ka vajalikud hooldused. Samuti oleme nõu ja jõuga abiks toetuste taotlemiselja kooskõlastuste saamisel.

Päikeseenergia asjatundjad

Energiapartneri tuumikusse kuuluvad laialdaste kogemustega päikeseenergia asjatundjad. Pakume päikeselahendusi alates 2012. aastast ja oleme sellega üks esimesi taastuvenergia teerajajaid. Pakume päikesepaneelide juurde ka energiasalvestuslahendusi ja autolaadijaid, mis suurendavad päikeseenergiasüsteemi tasuvust. Ainuüksi 2020. aastal paigaldas Energiapartner Eestis üle 10MW päikeseelektrijaamu.

Päikesepaneelid

Meie head partnerid päikesepaneelide tootmisel

Vaata tooteid
Päikesepaneelid
Inverterid

Inverterid

Erinev valik meie partnerite off-grid, hübriid- ja võrguinvertereid

Vaata tooteid

Päikesepaneelide kinnitused

Energiapartneri poolt paigaldatavad päikesepaneelide kinnituslahendused

Vaata tooteid
Päikesepaneelide kinnitused

Tehtud tööd

Back-up võimekusega päikeseelektrijaam Kuusalus

Back-up võimekusega päikeseelektrijaam Kuusalus
Türi päikeseelektrijaam

Türi päikeseelektrijaam
Mereäärne erilahendusega PVC katusega päikesejaam

Mereäärne erilahendusega PVC katusega päikesejaam

LHV roheline järelmaks

Koos LHV-ga aitame eraklientidel oma rohelised projektid ellu viia!

Taotle laenu
Taotle LHV investeerimislaenu
Saada päring Võta meiega ühendust