Ettevõttest

Maailm on muutumas. Ole osa energiarevolutsioonist. Energiapartner on selles sinuga.

Projekteerime ja loome tõhusaid energialahendusi

Maailm tiirleb rohepöörde kursil ja üha enam inimesi läheb üle puhtale energiale. Üleminek taastuvenergiale on tulevik ja Energiapartner aitab sul selle suunas liikuda, olgu sinu eesmärk päikesepaneelide paigaldamine, elektriautodele laadimisjaamade üles seadmine, akusalvestussüsteemide rajamine või energiaaudit.

Energiapartner OÜ on asutatud aastal 2008. Oleme paigaldanud tänaseks üle 60MW päikeseelektrijaamu ning 7MWh salvestust. Energiapartneri tuumiku moodustavad pikaajalise kogemusega taastuvenergia eksperdid, kes on läbinud rahvusvahelised koolitused ja kelle jaoks ükski väljakutse pole liiga suur.

2022. aastal Energiapartner OÜ tütarettevõttena asutatud Storagepartner OÜ on keskendunud peamiselt EMS (energy management system) teenuste pakkumisele koos salvestustehnoloogiate maaletoomisega. 

2019. aastal valiti Energiapartner OÜ Eesti kõige konkurentsivõimelisemaks arhitektuuri- ja projekteerimisettevõtteks. 

Energiapartner OÜ on Eesti Päikeseelektri Assotsatsiooni (EPEA) asutajaliige ning kuulub Rohetiigri liikmete hulka. 2022. aastal laienes Energiapartner OÜ ka Lätisse, kus tegutsev tütarettevõte Energiapartner SIA. 

 

Kvaliteet
Kvaliteet

Ehitame nii nagu ehitaks iseendale.

Kliimaneutraalsus
Kliimaneutraalsus

Aitame kiirendada kliimaneutraalse ühiskonna teket.

Jätkusuutlikkus
Jätkusuutlikkus

Püüdleme väiksema ökoloogilise jalajälje poole nii ettevõttena kui ka eraisiku tasandil.

Saada päring Võta meiega ühendust
Consent Management Platform by Real Cookie Banner