Ärikliendile

Energiasalvestussüsteemid

Energiasalvestussüsteemiga juhid ise oma energiatarbimist ja parandad oma elektrivõrgu tulusust. Olgu sinu eesmärk elektrienergia müümine, sõltumatu elektrivõrgu loomine või energiatarbimise tasakaalustamine – aitame välja töötada energialahenduse, mis vastab just sinu vajadustele. Pakume tulevikutehnoloogial põhinevaid energiasalvestuslahendusi nii päikeseenergiasüsteemide täiustamiseks, elektriautode laadijate energia puhverdamiseks kui ka eraldiseisvalt.

Energiasalvestussüsteemid

Akudega muudame teie päikesejaamad efektiivsemaks, tasakaalustame energia tarbimist, pakume varustuskindlust ning paneme teie akusüsteemid tulu tootma!

Suurenda oma energiasüsteemi efektiivsust

Akusalvestustehnoloogiad parandavad päikeseelektrijaamade kasutegurit salvestades omatarbest ülejääv energia akudesse. Salvestatud energiat omakorda saab õhtusel ja öisel ajal kasutada. Talvisel ajal, kui päike ei paista, saab börsihindade kõikumise tõttu akudesse salvestada näiteks öist odavamat energiat ning seda päevasel kallima hinna korral ise kasutada või võrku maha müüa. Lisaks saame pakkuda akudega reservturgudel osalemist.

Saavuta sõltumatus

Energiasalvestussüsteem aitab kindlustada energiaga varustatuse ka võrgukatkestuse ajal. Akule saab juurde lisada diiselgeneraatori, mis tagab elektrienergiaga varustatuse ka sel ajal, kui päike ei paista või aku on tühi. Diiselgeneraatoriga paralleelselt töötavad päikeseelektrijaamad ning akupangad omakorda vähendavad diiselgeneraatori kütusekulutusi. See toob kaasa madalamad elektrikulud, sõltumatu elektrivõrgu ja maksimaalse varustuskindluse.

Puhverda elektriautode laadijate energiat

Kuna kiirlaadijate võimsused on märksa suuremad AC-laadijate omadest, on vaba võimsuse olemasolu kriitilise tähtusega. Võimsuste kompenseerimiseks ja varustuskindluse tagamiseks pakume kuni mitme MWh mahtuvusega akupankasid, mis puhverdavad väiksema võrguühenduse puhul EV-laadijatele energiat.

+MWh

Paigaldatud mahutavus

+MW

Paigaldatud võimsus

Taastuvenergia salvestussüsteemid

Projekteerime ja ehitame just Sinu ettevõttele sobiva energiasalvestussüsteemi, millega juhid ise oma energiatarbimist ja kasutad oma energiat targalt.

 

 

Loe lähemalt

Tasuvusanalüüs

Teostame igale projektile tasuvusanalüüsi arvestades Sinu ettevõtte elektritarbimise infot, olemasoleva või rajatava päikesepargi tootmise andmeid ning elektrituru prognoosi.

Loe lähemalt

LHV investeerimislaen

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Taotle ettevõttele laenu
Taotle LHV investeerimislaenu
Saada päring Võta meiega ühendust
Consent Management Platform by Real Cookie Banner