Ärikliendile

Energiasalvestussüsteemid

Energiasalvestussüsteemiga juhid ise oma energiatarbimist ja parandad oma elektrivõrgu tulusust. Olgu sinu eesmärk elektrienergia müümine, sõltumatu elektrivõrgu loomine või energiatarbimise tasakaalustamine – Energiapartner aitab välja töötada energialahenduse, mis vastab just sinu vajadustele. Pakume tulevikutehnoloogial põhinevaid energiasalvestuslahendusi nii päikeseenergiasüsteemide täiustamiseks, elektriautode laadijate energia puhverdamiseks kui ka eraldiseisvalt.

Energiasalvestussüsteemid

Säästa raha

Energiasalvestussüsteem võimaldab toodetud päikeseenergia soodsal hinnaperioodil salvestada, et seda kallimal hinnaperioodil kasutada või võrku müüa.

Akudesse energia salvestamine aitab elektritarbimist tasakaalustada ja peakaitsme- ning võrgukulusid vähendada.

Saavuta sõltumatus

Akusalvestussüsteemi toel saab luua sõltumatu elektrivõrgu!

Energiasalvestussüsteem aitab kindlustada energiaga varustatuse ka võrgukatkestuse ajal. Akule saab juurde lisada diiselgeneraatori, mis tagab elektrienergiaga varustatuse ka sel ajal, kui päike ei paista või aku on tühi. Diiselgeneraatoriga paralleelselt töötavad päikeseelektrijaamad ning akupangad omakorda vähendavad diiselgeneraatori kütusekulutusi. See toob kaasa madalamad elektrikulud, sõltumatu elektrivõrgu ja maksimaalse varustuskindluse.

Vaata juurde autonoomsete lahenduste kohta siit

Suurenda päikeseelektrijaama efektiivsust

Akusalvestustehnoloogiad parandavad päikeseelektrijaamade kasutegurit, kui salvestada omatarbest ülejääv energia akudesse. Salvestatud energiat omakorda saab õhtusel ja öisel ajal kasutada. Talvisel ajal, kui päike ei paista, saab börsihindade kõikumise tõttu akudesse salvestada nt öist odavamat energiat ning seda päevasel kallima hinna korral ise kasutada või võrku maha müüa.

Aitame muuta ka vana päikesejaama akude peal töötavaks – uuri täpsemalt meie spetsialistide käest erinevaid hübriidlahendusi!

Puhverda elektriautode laadijate energiat

Kuna kiirlaadijate võimsused on märksa suuremad AC-laadijate omadest, on vaba võimsuse olemasolu kriitilise tähtusega. Võimsuste kompenseerimiseks ja varustuskindluse tagamiseks pakume kuni mitme MWh mahtuvusega akupankasid, mis puhverdavad väiksema võrguühenduse puhul EV-laadijatele energiat.

Vaata juurde laadijatest siit

LHV investeerimislaen

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Taotle ettevõttele laenu
Taotle LHV investeerimislaenu
Saada päring Võta meiega ühendust