Ärikliendile

Päikeseenergia

Päikesepaneelid on lihtne ja töökindel viis ise elektrit toota ning seda tulutoovalt ära kasutada, hoides ühtlasi ka looduskeskkonda. See on investeering tulevikku, mis tõstab sinu kinnisvara väärtust oluliselt. Meie märkimisväärse kogemuspagasiga eksperdid on sulle toeks nii kõige sobivama päikeseenergialahenduse disainimisel, projekteerimisel, rajamisel kui ka selle hilisemal käigus hoidmisel.

Päikeseenergia

Säästa elektrikuludelt

Päikeseenergia läbimõeldud kasutamine säästab su raha kortermaja, ärihoone või tootmisüksuse energiakuludelt. Päikesepaneelid muudavad elektriarve kuni 100% väiksemaks. Säästad nii võrgutasu, aktsiisi kui ka taastuvenergiatasu arvelt. Päikesepaneelid on lihtne ja töökindel viis ise elektrit toota ning seda tulutoovalt ära kasutada. Küsi lisa meie spetsialistide käest ka otseliini võimaluste kohta (vt Eleringi kodulehte siit).

Investeeri oma hoonesse

Päikesepaneelide paigaldamine on riskivaba investeering, mis tõstab sinu kinnisvara väärtust mitmel eri moel.

  • Päikesepaneelid on kõige soodsam võimalus tõsta hoone energiaklassi ja lihtsam viis toota endale ise taastuvenergiat
  • Investeering päikesepaneelidesse tagab kindla ja stabiilse tootluse
  • Päikesepaneelid suurendavad kinnisvara hinda – päikesepaneelidega varustatud hooneid müüakse seejuures kiiremini

Hoia looduskeskkonda

Taastuvenergia on tulevikuenergia, milleta varsti ükski ettevõte läbi ei
saa. Tooda ise keskkonnasõbralikku energiat ja jaga oma päikeseenergiat ka teistega, seda võrku müües. Nii aitad kaasa enda ja oma laste elukeskkonna säilitamisele ning teenid tuntust kui vastutustundlik ettevõte, kes hoolib maailmast.

Vaata juurde päikesepaaneelidest siit

Tasuv ja töökindel

Päikesepaneelide kasutuselevõtu tasuvusaeg on üldjuhul 7–12 aastat. Tasuvus saavutatakse tänu ostmata jäänud elektrienergiale (sh võrguteenuse tasud, elektriaktsiis ja taastuvenergia tasu) ning võrku müüdud elektrienergiale. Päikesepaneelid on kõige hooldusvabam taastuvenergialahendus, mille kasulik eluiga on 25–30 aastat.

Vaata juurde tasuvuse kohta siit

Energiapartnerist lähemalt

Päikeseenergia asjatundjad

Energiapartneris on laialdaste kogemustega päikeseenergia asjatundjad. Pakume päikeselahendusi alates 2012. aastast ja oleme sellega üks esimesi taastuvenergia teerajajaid. Pakume päikeseelektrijaamade juurde ka energiasalvestuslahendusi ja autolaadijaid, mis suurendavad päikeseenergiasüsteemi tasuvust. Tänaseks oleme paigaldanud 25+MW.

Täisteenuslahendus

Saad päikeseenergialahenduse loomise südamerahuga täielikult meie kätte usaldada. Planeerime läbimõeldud ja hea tasuvusajaga lahenduse, projekteerime asjatundlikult, rajame kvaliteetsete seadmetega elektrijaama, seame selle üles ja tagame ka vajalikud hooldused. Samuti oleme nõu ja jõuga abiks toetuste taotlemisel ja kooskõlastuste saamisel.

Tehtud tööd

1.1MW Utilitase päikeseelektrijaam

1.1MW Utilitase päikeseelektrijaam
Peetri Keskuse 50kW päikeseelektrijaam

Peetri Keskuse 50kW päikeseelektrijaam
Salvesti tootmishoonete päikeseelektrijaamad

Salvesti tootmishoonete päikeseelektrijaamad

LHV investeerimislaen

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse ja igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Taotle ettevõttele laenu
Taotle LHV investeerimislaenu
Saada päring Võta meiega ühendust